فوری کار یک سایت برون سپاری و دور کاری در حوزه خدمات حضوری و غیر حضوری است که با هدف تسهیل در انجام امورات جاری و روزانه راه اندازی شده است.

 

منظور از کاردر فوری کار به معنای شغل، حرفه یا کار دائم نیست بلکه فوری کار با کوچک کردن کارها و تمرکز بر روی نیازمندی­هایی که در قالب کار پاره وقت یا پروژه تعریف می شوند سعی دارد به یک سایت تخصصی برون سپاری در حوزه کارهای فوری و اضطراری، پاره وقت، خرده کارها، خدمات منزل، تعمیرات و تاسیسات و...تبدیل  شود.

 

سایت فوری کار محلی برای ارتباط بین "کارفرما" و "آزادکار" است. کارفرما فردی است که یک کار یا پروژه مشخص برای انجام دارد و آزاد کار فردی است که تخصص و مهارت لازم برای انجام کار یا پروژه در حوزه تخصصی خود را دارد.

ثبت کار در فوری کار رایگان بوده و کارفرما می تواند در سریع ترین زمان ممکن کار خود را در سایت ثبت کند؛ همچنین این امکان برای کارفرما فراهم است تا قیمت، زمان و مکان انجام کار را به دلخواه خود تعیین کند و با مشاهده سوابق کاری و مهارت­های آزاد کارها بهترین پیشنهاد را از بین پیشنهاد های ارسالی انتخاب کند.

آزاد کار هم می تواند بدون صرف هزینه برای تبلیغات، کار مرتبط با مهارت و تخصص خود را به راحتی پیدا کند، قیمت پیشنهادی را برای کارفرما ارسال کند و پس از انجام کار، هزینه را در همان محل کار دریافت کند.

 
ارسال کار رایگان :

کافرما می توانند از طریق " ارسال کار رایگان"، کار یا پروژه مورد نظر خود را در قالب آگهی در فوری کار ثبت کند. در این بخش کارفرما می تواند اطلاعات کار خود را در دسته بندی مربوطه، همرا با توضیحات مورد نیاز و قیمت مورد نظر خود تکمیل نماید.

 
ارسال کار
 

پس از ثبت نام و ورود، آگهی کارفرما ثبت گردیده و پس از بررسی و تأیید آن، در صفحه اول سایت نمایش داده می شود.

در فوری کار امکان مشاهده آگهی ها بدون هیچ محدودیتی وجود دارد و امکان جستجوی یک کار خاص بر اساس محل آگهی و دسته­بندی نیز وجود دارد و همه افراد می­توانند در صورت داشتن مهارت لازم برای انجام کار، با کارفرما تماس بگیرند یا پیشنهاد ارسال کنند.

 
کار من :

کاربران می توانند با مراجعه به صفحه "کار من" جزئیات آگهی خود را مشاهده، ویرایش و یا حذف نمایند. به منظور سهولت دیده شدن آگهی شما، امکان ارتقا آن در این قسمت  فراهم شده است.

 
کار من
 
ارتقاء :

با ارتقاء آگهی، آگهی شما  به مدت 3 تا 10 روز ویژه می شود و با برچسب ویژه از سایر آگهی ها متمایز می شود. آگهی ویژه در این مدت در دسته بندی ها مربوطه بالاتر از سایر آگهی ها قرار می گیرد و در جستجو ها در مکان اول قرار می گیرد.

 
آزادکار :

در صورتی که مهارت خاصی دارید و هدف شما کسب درآمد است، می توانید با ثبت نام در فوری کار و مراجعه به صفحه "آزاد کار" و تکمیل فرم، به عنوان آزاد کار در سایت معرفی شوید.

 

ارسال پیشنهاد :

در فوری کار امکان مشاهده آگهی ها و تماس با کارفرما برای همه افراد وجود دارد ولی تنها کاربرانی که با عنوان آزادکار وارد می­شوند می توانند در صفحه آگهی کارفرما، پیشنهاد انجام کار، قیمت و زمان آن را ارسال نمایند.

 
پیشنهادات
 

کارفرما می­تواند از بین پیشنهادات مطرح شده، با بررسی رزومه کاری آزادکارها، بهترین پیشنهاد را انتخاب کند، که در این صورت آگهی مورد نظر در صفحه آزادکار قرار خواهد گرفت.

 

جستجوی آزاد کار :

در سایت فوری کار به هر آزادکاری یک کد شناسایی منحصر به فرد تعلق می گیرد که کارفرما ها با داشتن این کد شناسایی و از طریق دکمه "جستجوی آزاد کار" می توانند پروفایل وی را مشاهده و در صورت نیاز نسبت به سپردن کار خود به او تصمیم گیری نمایند.

 
جستجو آزادکار
 

آزادکارها توجه نمایند تکمیل دقیق اطلاعات و اضافه کردن مهارت ها در پروفایل شخصی خود،  نقش مهمی در اعتماد کارفرما به آنها و انتخاب آن ها به عنوان مجری کار دارد.